Řepské putování - Jules Verne

Popis

Vydej se na prázdninovou dobrodružnou (nejen) rodinnou hru s Místní knihovnou v Praze Řepích a Kulturním centrem Průhon. Rozlušti šifry, uhádni názvy knih spisovatele Julese Verna a soutěž o jeho knihy.

Chci soutěžit! Jak na to?
Najdi mapu a pracovní list v prázdninovém vydání Řepské sedmnáctky, získej u knihovnic v Místní knihovně v Praze Řepích nebo si vytiskni ZDE a postupuj podle instrukcí.
Vyprav se podle mapy na uvedená místa Městské části Praha 17 - Řepy. V každém označeném bodě najdeš vitrínku s plakátem „„Řepské putování: Jules Verne“, který obsahuje šifru nebo indícii. Úkolem je rozluštit či uhádnout název knihy Julese Verna a zapsat odpověď na pracovní list. Vyplněný pracovní list přines do řepské knihovny nebo vhoď do schránky KC Průhon do 31. 8. 2022. V září ze správných odpovědí vylosujeme výherce, který obdrží krásnou odměnu. Soutěžit mohou dospělí i děti. Nezapomeň si vzít na svoji výpravu mapu a soutěžní list. Uvedená čísla na mapě a plakátu ve vitríně, odpovídají pořadí soutěžních odpovědí v pracovním listu.

Zdarma
Akce třetích stran
Ostatní
Zábava
-
Řepy
Pořadatel
Kulturní centrum Průhon
Kontakt

Kulturní centrum Průhon
Socháňova 1220/27
163 00 Praha 6 - Řepy