Odběr novinek

Chcete dostávat novinky z portálu MČ Praha 17 - Řepy pomocí e-mailové pošty? Zaregistrujte se.

Proč se registrovat?
Registrací získáte možnost pravidelně odebírat aktuální informace formou e-mailu. Budete tak informováni o veškerých novinkách zveřejněných na portálu, rozesílány vám budou i pozvánky na akce a mnohé další.

Jak se registrovat?
K registraci použijte odkaz "Přihlásit se", kde přejdete na položku "Vytvořit nový účet"

Po vyplnění požadovaných údajů klikněte na tlačítko "Vytvořit nový účet". Automaticky bude vygenerován e-mail, který bude zaslán na vámi poskytnutou e-mailovou adresu. K úspěšnému dokončení registrace je nutné kliknout na odkaz v potvrzovacím e-mailu, který vás zavede na stránku, kde budete moci zadat vaše heslo k uživatelskému účtu. Teprve poté se stáváte registrovaným uživatelem.

Zapomenuté heslo
Pokud se Vám stane, že své heslo zapomenete, můžete požádat o vygenerování nového hesla. Použijte odkaz "Přihlásit se", kde přejdete na položku "Obnovení vašeho hesla". Jediný údaj, který je nutné vyplnit, je e-mailová adresa shodná s adresou uvedenou ve vašem profilu. Následně Vám bude poslán e-mail s instrukcemi a odkazem, na který je nutné kliknout. Bude přesměrováni do vašeho uživatelského účtu, kde vyplníte nové heslo.

Odebírání novinek
Pokud si přejete odebírat upozornění na nově publikované články na portálu klikněte po přihlášení na "Odběr novinek".

Zrušení odběru novinek
Po přihlášení v sekci odběr novinek je možnost nastavení, jaké témata novinek a akcí si nepřejete odebírat.