PRO DĚTI: LETNÍ SOUTĚŽ S ŘEPSKOU KNIHOVNOU

Popis

Vyzkoušej svůj výtvarný talent, staň se na chvíli umělcem/grafikem/ilustrátorem, vytvoř obálku své oblíbené knihy a vyhraj v naší soutěži!

Jak by měla vypadat obálka podle tvých představ? Fantazii se meze nekladou. Vyber si svojí oblíbenou knihu a vymysli pro ní nový design. K tvorbě můžeš využít pastelky, fixy, vodovky, ale i počítač/tablet, kde můžeš vše nakreslit digitálně.

Svůj návrh zakresli do vzorové šablony, kterou si můžeš stáhnout ZDE, vytisknout na A4 (případně A3) a vytvořit svůj návrh obálky. Nebo si řekni o šablonu knihovnicím v naší řepské knihovně. Do šablony navrhni nejen titulní stranu, ale i hřbet knihy a zadní stranu obálky.

Pravidla:
Soutěž je určena pro děti do 15 let. Vyhodnocení soutěže proběhne ve dvou kategoriích 1. kategorie do 9 let a 2. kategorie od 10 do 15 let. Svůj návrh přines do knihovny v otevírací době, vhoď do schránky na budově KC Průhon nebo pošli elektronicky ve formátech PDF, jpeg či png na e-mailovou adresu knihovna@pruhon.cz s předmětem „Letní soutěž 2024“. Na druhou stranu šablony/do textu emailu uveď informace: jméno a příjmení soutěžícího, věk, telefonní číslo či email, kde tě můžeme kontaktovat s případnou výhrou. Uzávěrka soutěže pátek 6.9.2024.

Přihlášením do soutěže souhlasíte se zpracováním osobních údajů v rozsahu jednotlivých položek, které budou zpracovány pouze za účelem soutěže a budou uchovány po dobu trvání soutěže Místní knihovny v Praze Řepích.

Zdarma
Děti
Knihovna
Zábava
-
Knihovna KC Průhon
Pořadatel
Kulturní centrum Průhon
Kontakt

Kulturní centrum Průhon, příspěvková organizace
Socháňova 1220/27
163 00 Praha 6 – Řepy