Komentovaná prohlídka výstavy Ztracená identita (Pavel Sequens & MarKa)

Popis

V úterý 16. srpna od 19 hod proběhne v KC Průhon jedinečná komentovaná prohlídka výstavy "Ztracená identita" českých malířů Pavla Sequense a MarKa. Přijďte si poslechnout povídání umělců o jejich tvorbě. Prostor bude i na vaše dotazy.

Vstup na komentovanou prohlídku je zdarma. Počet návštěvníků je však omezen. Své místo si rezervujte na e-mailu produkce@pruhon.cz nebo na tel.: +420 728 404 042.

Délka prohlídky: cca 60 - 90 min

Výstava:
Ztracená identita
Pavel Sequens & MarKo

AUTOŘI
KC Průhon představuje výstavu dvojice českých malířů Pavla Sequense a MarKa - autorů, které spojuje práce s tajemnem, snovou atmosférou, anonymitou či pocitem neurčitosti. Oba umělci jsou zároveň zakládajícími členy spolku UMBRA, jenž sdružuje malíře, často autodidakty, kteří pracují mimo hlavní proud uměleckého světa a mají podobný přístup ke své tvorbě. Na výstavě s názvem “Ztracená identita” autoři představí průřez své tvorby z posledních 4 let. Coby hostující autor pak výstavu doplní MarKův syn David Kopejtko, který zde prezentuje svůj cyklus atmosférických černobílých fotografií. Výstava do 22. 8. 2022.

Zdarma
Akce třetích stran
Kultura
Ostatní
Výstava
-
KC Průhon
Pořadatel
Kulturní centrum Průhon
Kontakt

Kulturní centrum Průhon
Socháňova 1220/27
163 00 Praha 6 - Řepy

Cena a informace o vstupenkách

Rezervujte na e-mailu produkce@pruhon.cz nebo na tel.: +420 728 404 042.