HURÁ NA PRÁZDNINY 2024

Popis

Školní rok se blíží ke konci, přivítejte s námi prázdniny! V neděli 23. 6. 2024 se můžete těšit na zábavné odpoledne pro děti i dospělé v KD Bílá Hora.

Od 15:00 hod – Iluzionista a kouzelník – Petr Ocelík 
Na kouzelném plátně malířova stojanu se dějí podivné věci. Nakreslené čáry mizí a mění tvar. Nakreslenému klaunovi naroste nos. Nakreslené předměty se zhmotňují stávají skutečnými a vyskakují z obrazu. Nakreslenému klaunovi naroste nos a mezi tím malíř a kouzelník prof. ZLOMTUŽKA maluje na plátno čáry a děti se předháněli v tom kdo dříve uhodne co to je. Žába, osel, kůň žirafa, klaun, hlava, smějící se Turek, zasmušilý kuchař….. jejich fantazie nezná mezí, ale nakonec vždy zvítězí profesorův nezbedný bratr LEO, když z obrázku udělá něco úplně jiného. Představení v délce cca 45 min vyvrcholí písničkou nakreslenou v jediném obrázku. V komické dvojroli bratrů uvidíte malíře a kouzelníka Petra Ocelíka.

Od 16:00 hod – Divadlo: Krysáci a ztracený Ludvík
Divadlo Za2 zahraje pohádku na motivy večerníčku České televize.
Hubert, Hodan, dva krysáci, Eda, laboratorní potkan z Prahy a Ludvíček, sádrový trpaslík. Tak to je nerozlučná parta, která zažívá na malém smetišti poblíž Vizovic jedno dobrodružství za druhým. Zrovna teď je čeká jedno opravdu veliké. Totiž, Ludvík se ztratil! Začíná nebezpečná pátrací akce. Nejdřív se všichni vypraví za moudrým a všeznalým pavoukem Pechem, který si z nich ovšem dělá jenom samá šprťouchlata a legrácky! Dál putují celým smetištěm a musí se vypořádat s hladovým a trochu přihlouplým kocourem Brunem, s ospalou a popletenou můrou Agátou a s vychytralou zmijí Klotyldou, která si dělá zálusk na ubohého Edáčka.Skončí potkan v žaludku lstivé Klotyldy? A co Ludvík? Shledají se s ním ještě vůbec? Vrátí se všichni šťastně domů? To se dozvíte, když přijdete na naši pohádku.

Dále vás čeká malování na obličej pro děti a třpytivé tetování (za poplatek).

Místo konání: Za hezkého počasí na zahradě společně s grilováním a občerstvením U Altánu.

 

Děti
Divadlo
Slavnost
Zábava
-
KD Bílá Hora
Pořadatel
Kulturní centrum Průhon - KD Bílá Hora
Kontakt

Kulturní dům Bílá Hora
Ke Kulturnímu domu 14
163 00 Praha 6 – Řepy

Cena a informace o vstupenkách

Vstupné dobrovolné.