Pálení čarodějnic

30.4.2017

Pálení čarodějnic v Řepích se stalo již naprostou tradicí, kterou by mohlo pokazit snad jen počasí. Letošní jaro je navíc opravdu vrtkavé, ale měli jsme docela štěstí a kromě nižších teplot a chvílemi silnějšího větru jsme se dočkali i sluníčka. Na louku před radnici vás přišlo letos opravdu velké množství a co víc? Bylo patrné, že mnohým z vás stálo za to se přestrojit za čaroděje, čarodějky či jiné bytosti z říše pohádek, a tak bylo patřičně veselo. Vatra hořela a soutěže o nejkrásnější masku byly vyhlášeny hned ve třech kategoriích – pro předškolní děti, školáky a pro dospělé. A že bylo z čeho vybírat! No, posuďte sami :)

Kromě těchto soutěží na děti čekalo i losování, další soutěže o ceny, viděli jsme vystoupení dívek z aerobiku, kdo chtěl, mohl si opéct tradiční špekáček či si „osladit život“ skvělou buchtou s tvarohem, mákem či povidly. Na louce samozřejmě nechybělo ani další občerstvení ve stáncích, takže zábava pokračovala až do večera, kdy vystoupila skupina Hrací skříň a následně ohňová show Pyroterra.

Co dodat? Děkujeme, že jste přišli, doufáme, že jste se dobře bavili a budeme se těšit na setkání na dalším řepském Pálení čarodějnic :)