1. místo v celostátní soutěži MPSV

mpsv

S projektem „Podpora seniorů v Praze 17 – Řepy“ se MČ přihlásila do soutěže o dotace MPSV pod názvem „Obec přátelská seniorům 2017“, jenž byla rozdělena, dle počtu obyvatel, do pěti velikostních kategorií. Naše MČ obsadila ve své kategorii (obce s počtem obyvatel 10 – 50tis.) 1. místo, a tak získala 100% dotace na projekt, tj. 1.280.200,- Kč!

Dne 17. 10. 2017 proběhlo v Hrzánském paláci za účasti náměstka člena vlády Tomáše Petříčka a spolupracujících organizací slavnostní vyhlášení. Za naši obec převzala ocenění starostka Mgr. Jitka Synková v podobě diplomu a šeku pro vítěze.

Jednou z priorit naší městské části je maximální podpora této skupiny obyvatel. Ve spolupráci s Centrem sociálních a zdravotních služeb jsme připravili řadu zajímavých aktivit širokého spektra využití, které probíhají po celý r. 2017. Do konce roku nás k tomu čeká modernizace učebny CSZS, pořádání předvánočních akcí. Jsem nesmírně hrdá na toto ocenění, které za naše úsilí v oblasti podpory seniorů v naší MČ vypovídá nejvíce, uvedla starostka Mgr. Jitka Synková.

Vytvořeno: 6.11.2017