Domácí štěstí hned

Popis

NOVÝ TERMÍN PŘEDSTAVENÍ: Ze zdravotních důvodů jedné z hereček byla akce přesunuta z 23.2.2023 na náhradní termín – čtvrtek 18. května 2023, 19:00 hod.

Vámi zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín.

V případě, že byste se nemohli zúčastnit v novém termínu, vstupné Vám můžeme vrátit do 15. března 2023 dle způsobu zakoupení. Pokud jste zakoupili:

  1. online přes GoOut.cz – vstupné Vám bude vráceno zpět na účet. Stačí přeposlat Vámi zakoupené vstupenky s prosbou o vrácení vstupného na info@goout.cz
  2. na pokladně hotově/kartou v KC Průhon – vstupné Vám bude vráceno zpět hotově na pokladně KC Průhon v otevírací době knihovny. Přineste si sebou zakoupené vstupenky.

Manželství Diany a Huga je v krizi. Ona - marketingová ředitelka, on – umělec na volné noze. O veškerý chod domácnosti se stará on - ona vydělává. Ale nefunguje to.

Do jejich domácnosti doslova vtrhne hospodyně Vilemína Gruntorádová z agentury Domácí@štěstí.hned. Poradí, jak vyčistit skvrny od vína a rzi, jak vypnouti vrásky, jak zvětšit poprsí i zahnat bolesti hlavy. Okamžitě vycítí, že v tomto manželství není něco v pořádku a rozhodne se − proti vůli obou manželů − udělat vítr i v jejich vztahu.

Zjistíme, jak řešily krize v kuchyni a loži naše babičky, jak dosáhnout slasti v oblasti lásky a jak tuto slast vyžadovat.

Dozvíme se, že "normální mužský chce, aby jeho žena stále stála za hřích", a také to, že "politici žádné manželské štěstí nemají", i že "schopná žena si nikdy nevezme muže méně schopného" a "dá−li Pánbůh zdraví − tak i hříchy budou". Takových a dalších, léty prověřených pravd z jeviště zazní desítky.

Vilemína Gruntorádová si ví rady v každé situaci, až je někdy "na zabití".

Hrají:
Iva Hüttnerová
Leoš Suchařípa
Michaela Dolinová

Akce třetích stran
Divadlo
Kultura
-
KC Průhon
Pořadatel
Kulturní centrum Průhon
Kontakt

Socháňova 1220/27, Praha 17 - Řepy
www.pruhon.cz

Cena a informace o vstupenkách

Vstupné: 140 Kč základní/110 Kč snížené (studenti, senioři, ZTP)

Vstupenky k zakoupení na pokladně KC Průhon, nebo online