DEN SVATÉHO PATRIKA

Popis

I v roce 2024 se můžete těšit na večer v irském stylu! Živá irská hudba – kapela MalemIrish, workshop irských tanců, tradiční irské drinky, občerstvení, originální ceny!
Přijďte na oslavu Dne svatého Patrika v sobotu 16. března 2024 od 18:00 do 22:00 do Sokolovny Řepy.
Od 19:00 hod vystoupí kapela MalemIrish z Doks, kterou jste mohli slyšet i v minulém roce v Sokolovně Řepy. Kapela sklidila mezi posluchači velký úspěch, a proto jsme se rozhodli pozvat ji na naši akci znova v roce 2024!
Kapela hraje s vlastním pojetím tradiční irskou hudbu a písně britských ostrovů. Jejich vystoupení provází nadšení a neutuchající energie! Poslechnout si můžete i jejich celé album „Journey to Ireland“ na Spotify.
O kapele se dozvíte více na Facebooku MalemIrish.
Na akci nebudou chybět tradiční irské drinky a zelené pivo. K dispozici bude i drobné občerstvení. Přichystané máme i originální ceny!
Místo konání: Sál Sokolovna Řepy

-
Sokolovna Řepy
Pořadatel
Kulturní centrum Průhon - Sokolovna Řepy
Kontakt

Sokolovna Řepy
Na Chobotě 125/2b
163 00 Praha 6 – Řepy

Cena a informace o vstupenkách

VSTUPNÉ:
– sezení – přízemí – 150 Kč
– stání – 150 Kč
Na místě bude několik míst k sezení v 1. patře, kde se budou moci usadit i návštěvníci se vstupenkami „na stání“. Počet těchto míst je omezen a neděláme na ně rezervaci. Pokud chcete tyto místa ukořistit, doporučujeme přijít v předstihu – kdo dřív přijde…   

Vstupenky k zakoupení na pokladně KC Průhon, nebo ONLINE

Prosíme, nenechávejte koupi vstupenek na poslední chvíli. Je možné, že na místě již vstupenky nebudou k dispozici. V případě, že vstupenky budou i na místě, platba při příchodu pouze hotově.
Chcete sedět s někým, kdo si také zakoupil vstupenky „sezení – přízemí“? Pokud si vstupenky zakoupíte zvlášť s někým, s kým byste rádi strávili večer u společného stolu, napište zprávu na marketing@pruhon.cz. Děkujeme.