Adventní koncerty

DSC_0767 Adventní koncerty Tradiční adventní koncerty jsou připraveny i v naší městské části. Každou adventní neděli můžete zanechat starosti a shon doma a přijít do kostela sv. Rodiny na některý z koncertů, který vás zaručeně předvánočně naladí. Koncerty začínají vždy od 16.30 hodin.

ADVENTNÍ KONCERTY V KOSTELE SV. RODINY

 

neděle 2. 12. od 16.30 hod.

1. adventní koncert, účinkuje: Hornický pěvecký sbor Kladno pod vedením Jana Makaria, klavírní doprovod - Jan Dušek, průvodní slovo - Ondřej Kepka, na programu duchovní a vánoční hudba (B. M. Černohorský, E. Pascha, A. Brückner, G. F. Händel, F. X. Brixi, P. Mascagni)

 

neděle 9. 12. od 16.30 hod.

2. adventní koncert, účinkuje: Řepský sousedský sbor pod vedením Pavla a Tomáše Rabasových, na programu klasická hudba, české a světové vánoční skladby

 

neděle 16. 12. od 16.30 hod.

3. adventní koncert, účinkuje: Smyčcový komorní orchestr Musica Alternativa pod vedením Jaroslava Kořána a Jiřího Šimáčka a smíšený pěvecký sbor COMODO, na programu J. Pachelbel, J. S. Bach, G. F. Händel, A. Dvořák a další. Koncert podporuje MČ Praha 17.

 

neděle 23. 12. od 16.30 hod.

4. adventní koncert, účinkuje: soubor zobcových fléten SIRINGA pod vedením Miroslava Bureše, zazní hudba pro zobcové flétny od baroka až po současnost, na programu J. S. Bach, A. Vivaldi, anonym Puer natus in Betlehem a pásmo vánočních písní.

 

 

Tisk Export článku do PDF