Nabídka mimořádné pomoci pro rodiny s dětmi – projekt Patron dětí

Patron dětí

Projekt Patron dětí nabízí pomoc rodinám s nezletilými dětmi ve finanční nouzi, do které se dostaly v souvislosti s pandemií koronaviru.

Nabídka mimořádné pomoci pro rodiny s dětmi, které jsou v těžké životní situaci. Projekt Patron dětí jim může pomoci.

Pomáháme sociálně a zdravotně znevýhodněným rodinám a jejich dětem, které se dostaly vlivem různých okolností do těžké životní situace.

Takovými okolnostmi mohou dnes být i nutná vládní opatření proti šíření nového typu koronaviru.
Díky těmto opatřením je mnoho rodin v situaci, kdy nemají na základní potřeby jako jsou potraviny, hygienické pomůcky, léky a podobně.

Jsme ochotni všem rodinám, které to opravdu potřebují, pomoci finančními dary buď v hodnotě  2x 2 000 Kč (v případě, že rodina nemá patrona příběhu) nebo dary v hodnotě 3x 5 000 Kč (v případě, že rodina má patrona příběhu. Patronem může být sociální pracovník, pracovník NNO, učitel, lékař, trenér apod. Patronem v tomto případě nemůže být rodinný známý nebo rodič.). Finanční dary poskytujeme na každé jedno nezletilé dítě.

Pro pomoc takové rodině je potřeba vyplnit žádost, kterou naleznete spolu s detailními informacemi o naší mimořádné pomoci na webových stránkách https://patrondeti.cz/koronapomoc.

Pomoci těmto rodinám můžete právě Vy, když  těmto rodinám o naší mimořádné pomoci řeknete, stanete se případně patrony jejich žádostí, nebo jim pomůžete žádost vyplnit.

Edita Mrkousová
ředitelka charitativního projektu Patron dětí, Nadace Sirius

Vytvořeno: 30.3.2020