Slovo starostky

Vyjádření starostky Městské části Praha 17 PhDr. Jitky Synkové k aktuálním událostem.

Slovo starostky červenec

Jitka Synková Je to konečně tady – začala nám doba léta, prázdnin a dovolených.

 

Slovo starostky červen

Jitka Synková Stojíme nejen na prahu léta, ale snad také na prahu doby, kdy se náš svět pomalu vrátí do normálních kolejí.

 

Slovo starostky ke Sportovnímu centru

Bazén Vážení sousedé, naše Sportovní centrum se postupně otevírá. Kvůli nemoci Covid-19 jsme ho nemohli otevřít podle plánu. Konečně však nastala doba, kdy jsou postupně rušena všechna vládní nařízení a Sportovní centrum Řepy vítá své první návštěvníky. V současné době již fungují beachvolejbalová hřiště a otevřeli jsme také sportovní halu, kde začínají trénovat první sportovci. Stále je ovšem potřeba dodržovat některá pravidla. Ta jsou detailně popsána na webu Sportovního centra www.sc-repy.cz . Mezi tato pravidla stále patří zákaz používání sprch a šaten, ale věříme, že i toto omezení bude brzy moci být zrušené.

 

V Řepích se znovu otevřou školky a první stupeň základních škol

Děti Slovo starostky k znovuotevření školek a prvních stupňů základních škol.

 

Ochromení pandemií nového typu koronaviru

Hasiči covid 2 Slovo starostky k situaci kolem pandemie nového typu koronaviru.

 

Vyjádření starostky k současné situaci koronavirová epidemie

Loogo MČ V současnosti ochromila náš běžný život koronavirová epidemie šířící se světem a ovlivnila každého z nás. Ve chvíli, kdy píši tyto řádky, není samozřejmě jasné, jak dlouho potřebná opatření potrvají a já mohu tedy nám všem jen přát, abychom situaci zvládli co nejlépe a hlavně ve zdraví.

 
Tisk Export článku do PDF