Zahájení výstavby víceúčelového sportovního centra Na Chobotě

Znak Městské části Praha 17 Městská část Praha 17 a společnost „GEOSAN GROUP + PKS stavby - Centrum Na Chobotě“ zahájí stavební práce na výstavbě víceúčelového sportovního centra . Slavnostní zahájení výstavby s poklepáním základního kamene se uskuteční 22. března 2017 ve 12 hodin, ul. Na Chobotě, Praha 6 – Řepy.

Víceúčelové sportovní centrum, se dvěma základními stavebními objekty a venkovními sportovišti, bude sloužit pro sportovní aktivity a relaxaci. Jedná se o novostavbu se sportovními halami, bazénem, s prostory wellness a fitness, venkovními sportovišti a s dalšími prostory jako je restaurace a ubytování.

 

Sportovní hala bude víceúčelovým sportovištěm s hledištěm pro diváky a zázemím pro hráče. Pomocí spouštěcí stěny bude možné celý prostor rozdělit na dvě sportovní plochy.

Součástí projektu je také krytý bazén délky 25m se čtyřmi plaveckými drahami, doplněný dětským a relaxačním bazénem; prostory fitness a wellness; dále ubytování a restaurace se zázemím.

Venkovní sportoviště nabídnou 4 tenisové antukové kurty a 2 volejbalová hřiště; jedno s antukovým povrchem a jedno volejbalové hřiště s pískovým povrchem (beach volejbal).

 Parkovací prostor zajistí stání pro 123 vozů. Podélně s ulicí Na Chobotě jsou navržena také 2 stání pro autobusy.

 Stavba byla zahájena v lednu 2017 a nové návštěvníky přivítá koncem roku 2018.

 Společnost GEOSAN GROUP a. s. je českou stavební firmou. Z firmy pocházející z kolínského regionu se v průběhu její činnosti stala společnost s celorepublikovou působností a mezinárodními zkušenostmi. Hlavním předmětem její činnosti je generální dodávka stavebních prací. Společnost se zaměřuje na bytovou, občanskou a průmyslovou výstavbu, sanace starých ekologických zátěží a rekultivace, vodohospodářské a dopravní stavby.

 

 

Tisk Export článku do PDF