Mluvte nám do toho!

Staňte se členem Poradního sboru MČ Praha 17

Poradní sbor 2019

Zajímá vás, co plánuje městská část a co se děje v Řepích? Chcete se podílet na rozhodování? Staňte se členy Poradního sboru MČ Praha 17. Máme za sebou již několikaleté úspěšné působení. A proč se stát členem? Protože se s vámi, občany Řep, chceme setkávat a diskutovat v průběhu celého volebního období, nejenom 3 měsíce před volbami.

Poradní sbor občanů městské části Praha 17 je složen z občanů Řep podle volebních okrsků. Maximálním počet členů je 18. Stanete-li se členem, budete mít možnost přímo se vyjádřit k aktuálním tématům v naší městské části.

Pokud vás oslovila nabídka stát se členem Poradního sboru na další období, zasílejte přihlášky do 22. listopadu 2019 do podatelny MČ Praha 17 se zřetelným označením „Poradní sbor“ nebo e-mailem na adresu: lenka.marcova@praha17.cz s předmětem zprávy „Poradní sbor“. Podmínkou pro vstup do Poradního sboru je plnoletost, trvalý pobyt na území MČ Praha 17 a bezúhonnost. V přihlášce uveďte své jméno, adresu a volební okrsek, za který se hlásíte.

Více informací o činnosti Poradního sboru naleznete na webových stránkách www.repy.cz v sekci Město a úřad Poradní sbor .

Mgr. Jitka Synková, starostka