Letiště Praha

1    Následující   ››

Uzávěra hlavní přistávací a vzletové dráhy 06/24 na Letišti Václava Havla Praha

Logo Letiště Praha Rádi bychom Vás tímto informovali, že v květnu na Letišti Václava Havla Praha proběhne uzávěra hlavní vzletové a přistávací dráhy 06/24.

 

Uzávěra hlavní přistávací a vzletové dráhy 06/24 na Letišti Václava Havla Praha

Logo Letiště Praha Rádi bychom Vás tímto informovali, že na Letišti Václava Havla Praha proběhne z důvodu obnovy protismykových vlastností uzávěra hlavní vzletové a přistávací dráhy 06/24.

 

Vyhlášení projektu Dobré sousedství pro rok 2018

Logo Letiště Praha Program finanční podpory na veřejně prospěšné účely „DOBRÉ SOUSEDSTVÍ“ pro rok 2018

 

Letiště Praha omezuje negativní hlukové vlivy spojené s narůstajícím leteckým provozem

Logo Letiště Praha Letiště Praha s ohledem na současný nárůst leteckého provozu v České republice i v Evropě zavede další preventivní opatření k udržení stavu noční hlukové zátěže v městských částech Prahy a obcích v bezprostředním okolí letiště, které jsou dotčené leteckým provozem. Cílem opatření je snížit celkový počet nočních pohybů nad letištěm mezi 22:00 – 6:00 hodinami a více regulovat provoz ve zmíněném časovém pásmu, včetně zpožděných příletů a odletů z pásem navazujících. O přesné podobě konkrétních opatření bude Letiště Praha jednat se všemi zúčastněnými subjekty, a to zejména s  leteckými společnostmi a příslušnými orgány a institucemi státní správy, především s Úřadem pro civilní letectví, Řízením letového provozu České republiky a Ministerstvem dopravy. Některá opatření by mohla vejít v platnost  ještě v letošním roce, ostatní pak od letní sezóny 2019.

 

Údržba hlavní přistávací a vzletové dráhy 06/24 na Letišti Václava Havla Praha

Logo Letiště Praha Dovolte, abychom Vás informovali, že na Letišti Václava Havla Praha proběhne pravidelná jarní údržba, po dobu které bude uzavřena hlavní vzletová a přistávací dráha 06/24.

 

Údržba hlavní přistávací a vzletové dráhy 06/24 na Letišti Václava Havla Praha

Logo Letiště Praha Dovolte, abychom Vás informovali, že na Letišti Václava Havla Praha proběhne pravidelná podzimní údržba, po dobu které bude uzavřena hlavní vzletová a přistávací dráha 06/24.

 

Údržba hlavní přistávací a vzletové dráhy 06/24 na Letišti Václava Havla Praha

Logo Letiště Praha Dovolte, abychom Vás informovali, že na Letišti Václava Havla Praha proběhne pravidelná jarní údržba, po dobu které bude uzavřena hlavní vzletová a přistávací dráha 06/24.

 

Uzávěra hlavní dráhy na letišti Václava Havla

Logo Letiště Praha V období 21.11. - 23.11.2016 proběhne uzávěra hlavní dráhy z důvodu odgumování.

 

ŽIJEME ZDE SPOLEČNĚ 2016

Logo Letiště Praha Letiště Praha vyhlašuje další ročník grantového programu ŽIJEME ZDE SPOLEČNĚ

 

Změna leteckého provozu v souvislosti s opravou pojezdové dráhy TWY F a pravidelnou sezónní údržbou

Logo Letiště Praha Z důvodu nutné rekonstrukce pojezdové dráhy TWY F bude v termínu od 15. 3. do 10. 6. 2016 mimo provoz hlavní dráha na Letišti Václava Havla Praha ve směru 06 (tedy směr na MČ Přední Kopanina). V tomto období bude standardně v provozu hlavní dráha ve směru 24 (na obec Jeneč) a v případě nevyhovujících povětrnostních podmínek bude nutné letecký provoz převést na vedlejší dráhu RWY 12/30. S ohledem na dlouhodobé statistiky proudění větru lze odhadovat provoz na vedlejší dráze na přibližně 37 dní. Je však nutné upozornit, že nepůjde o nepřerušovaný časový úsek, ale součet více kratších termínů. Stávající TWY F, která slouží k pojíždění letadel na hlavní dráhu 06/24, funguje od 80-tých let minulého století a je za hranicí své životnosti.

 

Pravidelná údržba dráhového systému na Letišti Václava Havla Praha

Logo Letiště Praha Ve dnech od 4.6. do 8.6. bude probíhat pravidelná údržba hlavní vzletové a přistávací dráhy Letiště Václava Havla Praha.

 

Dobré sousedství 2014

Logo Letiště Praha Letiště Praha vyhlašuje další ročník grantového programu DOBRÉ SOUSEDSTVÍ

 

Pravidelná údržba hlavní dráhy

Logo Letiště Praha Ve dnech od 29.9. do 3.10. bude probíhat pravidelná údržba hlavní vzletové a přistávací dráhy Letiště Praha.

 

Vyhlášení projektu Dobré sousedství pro rok 2013

Logo Letiště Praha Letiště Praha, a.s. vyhlašuje další ročník grantového programu, na nějž vyčlenilo 4,5 milionu korun. Vyplněné žádosti je třeba předat do kanceláře starostky MČ Praha 17 do středy 25.9.2013 do 16 h.

 

Infocentrum na Letišti Praha

Logo_letiste Na pražském letišti Václava Havla vzniklo Infocentrum za účelem poskytování informací ohledně generální opravy hlavní dráhy.

 
1    Následující   ››
Tisk Export článku do PDF