Kultura a volný čas

1 3 4 5 6 10   Následující   ››

TJ Sokol Řepy – fotbal

fotbal_sokol Rádi bychom Vás občany naší městské části pozvali na domácí zápasy našich všech týmů v nové sezóně 2016-2017

 

Pozvánka na jízdu veteránů

BL Městská část Praha 17 pořádá, v rámci programu „Babího léta“ dne 12.9.2015, 8. ročník „Jízdy veteránů“.

 

Program KC Průhon v červnu

logo pruhon

 

V Řepích se slavil Svátek sousedů

DSC_0144 Svátek sousedů je hezkým nápadem, který se podařilo dotáhnout k realizaci. Smyslem je, abychom zabránili vzájemnému odcizování a začali se opět více setkávat s lidmi, kteří žijí v našem okolí.

 

Řepský nohejbalový turnaj

DSC_0427 V sobotu 23. května se na hřišti u řepské Sokolovny opět po roce bojovalo o Pohár starostky MČ Praha 17.

 

Pochod bosých nohou pro Verunku

víčka pro Verunku V neděli 17. května se na Bílé Hoře sportovalo skutečně všude. Zatímco na okruhu se celý víkend pořádaly závody horských kol, v přilehlém Kulturáčku patřilo odpoledne Verunce Gožďálové, pro kterou byl uspořádán "pochod bosých nohou po Naučné stezce".

 

Den matek

DSC_1147 Tradiční oslava Dne matek pro řepské seniory proběhla v Sokolovně 10. května. Našim seniorům vše nejlepší popřála starostka Mgr. Jitka Synková, zástupce starostky Martin Marek a zástupci Centra sociálně zdravotních služeb - ředitel PhDr. Jindřich Kadlec a Ing. Jaroslava Šimonová.    

 

Program KC Průhon v květnu

logo pruhon

 

MČ Praha 17 si připomněla 70 let od ukončení 2. světové války

DSC_1074 Slavnostní vzpomínková akce proběhla dne 4. května 2015 u pomníků padlých pod řepským hřbitovem. Fotografie z akce naleznete v sekci Fotogalerie.

 

Slavili jsme Den Země

DSC_1742 V naší městské části již pošesté. A stejně jako v letech minulých, i letos se naše Země radovala z těchto oslav, a zařídila krásné počasí.

 

Předání Plaket J.A. Komenského

DSC_0596_ořez Ve čtvrtek 26. března 2015 se v obřadní síni řepské radnice uskutečnilo slavnostní předání Plaket Jana Amose Komenského nejlepším řepským učitelům základních, mateřských a uměleckých škol.

 

Společenský večer Prahy 17

_DSC7504 Městská část Praha 17 vás srdečně zve na slavnostní galavečer s živou hudbou a bohatým programem.

 

Program KC Průhon: březen 2015

logo pruhon Program Kulturního centra Průhon v březnu.

 

PC kurzy jsou ukončené

DSC_0556 Slavnostní zakončení již tradičních PC kurzů pro řepské seniory proběhlo v Centru sociálně zdravotních služeb v úterý 10. února.

 

Sportovní zábava v Sokolovně Řepy

_DSC7516 Fotbalový klub srdečně zve na sportovní zábavu, která se bude konat 7. února od 20 hodin v Sokolovně Řepy. Těšit se můžete na tombolu a kapelu Sklepmistři. Vstupné 100Kč.

 
1 3 4 5 6 10   Následující   ››
Tisk Export článku do PDF