Aktivní město

Vážení rodiče,

na naší MČ byl od září spuštěn projekt Aktivní město. MČ Praha 17 poskytuje příspěvek ve výši 600 Kč pro děti do 18 let s trvalým bydlištěm na Praze 17.
Příspěvek je možno použít během tohoto školního roku (2022/2023) na zájmovou nebo volnočasovou aktivitu u některého z registrovaných poskytovatelů. Jedná se o sportovní kluby, umělecké kurzy, dětské oddíly nebo technicko – řemeslné, kreativní či vzdělávací kroužky, apod.

Příjemci příspěvků, tedy zákonní zástupci dětí, si o příspěvky mohou požádat do 5.12.2022 po provedení registrace na portále Aktivní město (www.aktivnimesto.cz). Vše probíhá pouze elektronicky.
Dostupné prostředky jsou průběžně čerpány, proto doporučujeme se registrovat a požádat o příspěvek co nejdříve. Možnost čerpat příspěvky potrvá již jen několik týdnů, po uvedeném datu budou finance vráceny a nebudou již k dispozici.

Mezi poskytovateli aktivit můžete najít jak poskytovatele z naší Prahy 17, tak i z jiných částí Prahy a okolí. Pokud nenajdete poskytovatele či poptávaný kroužek, kam Vaše děti chodí nebo by chtěly chodit, obraťte se na odbor školství a kultury ÚMČ Praha 17 (michaela.konopaskova@praha17.cz, dagmara.fialova@praha17.cz). Poskytovatele následně oslovíme a o jeho zapojení požádáme.

Navštěvuje Vaše dítě fotbalovou přípravku, chodí na kurz plavání či se zabývá spíše uměleckou tvorbou ve formě hraní na hudební nástroj či vytváří kreativní umělecká díla?
Tyto a mnohé další najdete mezi aktivitami zapojených poskytovatelů. Jsou zde například: 

logo pruhon   Tělovýchovná jednota Sokol Řepy   Dukla Praha - logo   Dům dětí a mládeže DDM - logo   Logo Sportovní centrum Řepy

Vytvořeno: 20.10.2022